עיצוב פנים מודרני – מגורים יחד עם משרדים ב -21 במאה שנה

עיצוב פנים מודרני הוא מגמה שאחריה לא רק בארה”ב, אולם כמעט בכל המדינות הציפוניות מבחינה כלכלית בעולם. מה שבעבר הועסק רק במשרדים, נמצא גם הוא בבתים.

מלוטש, פשוט, מרשים – אלה רק כמה מאפיינים של עיצוב פנים מודרני. מלונות חדשים שבוחרים לסטות רחוק מבינוני ומעיצוב פנים מסורתי משתמשים בטכניקות עיצוב פנים מודרניות המייצרות באופן מפתיע שפע של אורחים סקרנים.

מהשדולות למעליות לחדרים במלונות, האורחים נדהמים בגלל המסיביות של כמה מבני ואביזרי מלונאות המשתמשים בעיצוב פנים מודרני. גם משרדים מעדיפים סגנון זה מכיוון שהוא נותן לתאגידים שלהם תמונה של ישירות, חדשנות ואמינות.

החומרים שנמצאים בעיצוב פנים מודרני, כמו פלדה, זכוכית ועץ קשה, מספקים איכשהו את הרושם שבעלי המפעלים העסקיים הם חסרי שטויות. בטח, יתכנו פה ושם כמה יצירות מבטא, אך באופן כללי, רהיטים משמשים במשורה.

מושגי עיצוב פנים מודרניים

איש מקצוע מיומן המוקדש לעיצוב פנים מודרני צריך להבין כיצד לשמור על החלל להיות קליני או סטרילי מדי. לרוב זו טעות סטנדרטית של גברים ונשים שאינם בקיאים מדי במושגים של עיצוב פנים מודרני.

הריהוט של הסגנון הזה בדרך כלל תפל ואי-אישי,עיצוב פנים חדשני ולכן מעצבים רבים מוסיפים פה ושם כמה דפוסים וצבעים מושכי עין. בעוד שעיצוב פנים מודרני הוא בדרך כלל מונוכרומטי, ניתן להשתמש בכתמים בצבעים אחרים על ציורים, לזרוק כריות ופיסות שיחה אחרות כמו אקווריומים.

חפצים במרחב המושפעים מעיצוב פנים מודרני נוטים להישמר למינימום המוחלט, אך לרוב הם גדולים מדי ויוצרים השפעות עצומות. לדוגמה, ספה מורחבת וגב תחתון עשויה להיות מרופדת בעור שחור וממוסגרת בכרום, אך ניתן לרכך אותה על ידי כריות עם כיסויים בצבע בהיר.

לפעמים, יכול להיות רק ציור אחד על הקיר, אך גודלו כמעט במידות קיר. בנוסף, הדפוסים שנמצאים ביצירות האמנות כמעט תמיד מאוד עוצמתיים ומרשימים. תומכים אחרים בעיצוב פנים מודרני עשויים גם לבחור מעט פיסול מרשים במקום ציור, אך מה שלא יהיה, קטעי המבטא הללו נועדו בכוונה לתפוס את תשומת ליבו של האורח.

אפילו ריצוף של בית או משרד באמצעות עיצוב פנים מודרני הוא בצבעים ניטרליים ואדמתיים – שחורים, לבנים, אפורים, כסופים, וגוונים חומים או ירוקים. ישנו גם שימוש אקסטרווגנטי במשטחים מבריקים ובצורות גיאומטריות נועזות המעניקות תחושה של טרנדיות ועוצמה.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>